CDMA на даний час є найбільш захищеним від прослуховування стандартом стільникового зв’язку. Переговори всередині стільникової мережі прослухати неможливо

Wi-Fi зони Інтертелеком

Wi -Fi зони Інтертелеком - це хот-споти з бездротовим інтернет доступом за технологією Wi-Fi в громадських місцях. Швидкість передачі даних в Wi-Fi зонах Інтертелеком до 5 Мбіт/с.

Wi -Fi зони Інтертелеком розташовані в кафе, ресторанах, на пляжах, у навчальних закладах, а також ж/д вокзалах і аеропортах. Це дозволяє відвідувачам в даних місцях легко вийти в інтернет для пошуку важливої ​​інформації, спілкуватися в соціальних мережах, моментально публікувати фото і оновлювати статус, грати в он-лайн ігри, користуватися електронною поштою, та іншими інтернет сервісами в зоні дії Wi -Fi мережі «Інтертелеком».

Все, що потрібно для виходу в інтернет в зоні Wi -Fi Інтертелекому - це пристрій з Wi -Fi модулем: смартфон, планшет, ноутбук, а також портативна ігрова приставка та фотоапарат.

 

Переваги інтернет доступу в Wi -Fi зонах Інтертелеком: 

  • Висока швидкість передачі даних до 5 Мбіт/с
  • Безкоштовний доступ на швидкості до 1 Мбіт/с
  • Гнучкий перехід між тарифами
  • Wi -Fi доступ в віддалених місцях, де відсутні провідні провайдери
  • Проста активація та зручна оплата послуг

 

Доступ до мережі в Wi -Fi в зонах Інтертелеком надається на платній або безкоштовній основі залежно від зони покриття.

 

Вартість доступу

Як підключити

Як оплатити

Безкоштовний доступ

Протестувати бездротовий інтернет на швидкості до 1 Мбіт/с можна безкоштовно протягом 30 хвилин з моменту підключення. Для цього клікніть по іконці «Тестовий доступ до 1 Мбіт/с на 30 хв» на сторінці активації.

Платний доступ

 Послуги «Hot Spot 1 година» 
 «Hot Spot 24 години»  
«Hot Spot 7 днів»   
 «Hot Spot 30 днів»
Вартість 1 грн
5 грн
25 грн
45 грн
Період використання
1 година 24 години 7 днів 30 днів
Швидкість доступу До 5 Мбіт/с
Тарифи наведені в грн. з урахуванням ПДВ.

 

Період дії додаткових послуг «Hot Spot 1 година», «Hot Spot 24 години», «Hot Spot 7 днів», «Hot Spot 30 днів» визначається як фактичний часовий інтервал з моменту першого входу в мережу і до закінчення терміну дії.

Наприклад, при активації послуги «Hot Spot 1 година» о 15:00 15 серпня 2013, термін дії послуги закінчується в 16:00 15 серпня 2013. При активації послуги «Hot Spot 24 години» о 15:00 15 серпня 2013, термін дії послуги закінчується в 15:00 16 серпня 2013.


Після закінчення періоду використання замовленої послуги відбудеться перехід на сторінку активації.
Абонент може почати користуватися оплаченою послугою протягом 30 днів з моменту оплати послуги. Після закінчення 30 календарних днів дія додаткової послуги анулюється.

Крок.1. Для бездротового доступу в мережу інтернет Wi-Fi зонах Інтертелеком увімкніть Wi-Fi адаптер на своєму пристрої.

Крок.2. Виберіть відкритий хот спот INTERTELECOM.

Крок.3. На стартовій сторінці Wi-Fi виберіть вид доступу до мережі інтернет. Безкоштовний доступ надається протягом 30 хвилин на швидкості до 1 Мбіт/с. Платним доступом можна скористатися 1 годину, 24 години, 7 днів чи 30 днів вибравши відповідну послугу.

Крок.4. Придумайте пароль, який ви будете використовувати для Wi-Fi підключення, отримайте код за SMS і перейдіть до оплати послуги.

Оплатити доступ в інтернет Wi-Fi зонах Інтертелеком можна одним із способів

  • карткою ViSA/Master Card - на сторінці оплати платіжної системи
  • скретч-карткою поповнення рахунку «Інтертелеком» -  на сторінці активації інтернет доступу.

При оплаті Wi-Fi доступу користувачеві присвоюється цифровий ідентифікатор, який в подальшому використовуються в якості логіна для реєстрації в Wi-Fi зоні Інтертелеком. Присвоєний цифровий ідентифікатор деактивується протягом 24 місяців, якщо відсутні замовлення однієї з додаткових послуг Hot Spot.

У разі поповнення рахунку на суму більше розміру вартості доступу переведення залишку коштів не проводиться. Залишок коштів після використання послуги Hot Spot може бути використаний для подальшого доступу в інтернет за технологією WI-FI в рамках інших послуг Hot Spot.

 

Точки доступу

Одеса:
Люстдорфська дорога, АЗС «WOG»
Пляж «Ланжерон», р-н Дельфінарію
Пляж «Острів скарбів»
Пляж «Дельфін»
Пляж «Аркадія», ресторан «Ассоль»
Залізничний вокзал
НУ «Одеська Юридична Академія»
Міжнародний аеропорт Одеса

Одеська область
Вилкове, затока Бузунчук
Затока, БО «Галченя»
Затока, БО «Феміда»
Грибівка, БО «Зебра»Версія для друку